banner
Gündem

MHP’de ilçelerin belediye başkan adayları belli oldu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Belediye Başkanı Adayı olarak İrfan Çıtak’ın belirlemesinin ardından 7 ilçenin de adaylarını belirledi. MHP İl Başkanı Burhanettin Karataş, yapılan değerlendirmeler sonucu Aksaray’da ilçe belediye başkan..

MHP’de ilçelerin belediye başkan adayları belli oldu
banner

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Belediye Başkanı Adayı olarak İrfan Çıtak’ın belirlemesinin ardından 7 ilçenin de adaylarını belirledi.

MHP İl Başkanı Burhanettin Karataş, yapılan değerlendirmeler sonucu Aksaray’da ilçe belediye başkan adaylarını da belirlediklerini söyleyerek; “Genel Merkezimizde yetkili kurullarımızın yapmış olduğu değerlendirme ve Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin onayları sonucunda 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde 7 İlçe Belediye Başkan Adayımızın isimleri de belirlenmiştir. Adaylarımızın Aksaray’ımıza, İlçelerimize, Partimize ve Adaylarımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi. (Haber Bülteni)

AĞAÇÖREN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

FEVZİ YALMAN

ESKİL BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

NİYAZİ ALÇAY

ORTAKÖY BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

AHMET KOYUNCU

GÜLAĞAÇ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

DOĞAN BAŞBUĞ

GÜZELYURT BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

SADULLAH ER

SARIYAHŞİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

DOĞAN MUTLU

SULTANHANI BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

FİYAY ŞANLI

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası