banner
Gündem

MHP’den Güzelyurt ve Sağlık çıkarması

Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatları doğrultusunda ‘Cumhur bizim, Türkiye hepimizin’ temasıyla seçimlerin yenileneceği ve 2 Haziran tarihinde yeniden sandıkların kurulacağı Güzelyurt ilçesine ve Sağlık beldesine..

MHP’den Güzelyurt ve Sağlık çıkarması
banner

Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatları doğrultusunda ‘Cumhur bizim, Türkiye hepimizin’ temasıyla seçimlerin yenileneceği ve 2 Haziran tarihinde yeniden sandıkların kurulacağı Güzelyurt ilçesine ve Sağlık beldesine ziyaretler düzenleyeceklerini söyledi.  Kaşlı, “25 Mayıs 2024 tarihlerinde Güzelyurt ilçe ve Aksaray Merkez Sağlık belde programımız; Genel Sekreter Yardımcımız İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, Balıkesir Milletvekilimiz Ekrem Gökay Yüksel, Adana Milletvekilimiz Muharrem Varlı, Yozgat Milletvekilimiz İbrahim Ethem Sede f katılımı ile gerçekleştirilecektir. Güzelyurt ilçemizde program başlangıcı saat 13:30, Sağlık Beldemiz için program başlangıcı ise 20:30 olarak belirlenmiştir” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası