Gündem

Millet Kıraathanelerine bir yenisi daha ekleniyor

Aksaray Belediyesi tarafından hayata geçirilen Genç Osman Millet Kıraathanesi 7’den 70’e tüm vatandaşların uğrak noktası oldu. Millet Kıraathanesi’nin sevilerek kullanıldığını belirten Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, ilgiye kayıtsız kalmayarak Kalanlar..

Millet Kıraathanelerine  bir yenisi daha ekleniyor
banner

Aksaray Belediyesi tarafından hayata geçirilen Genç Osman Millet Kıraathanesi 7’den 70’e tüm vatandaşların uğrak noktası oldu.

Millet Kıraathanesi’nin sevilerek kullanıldığını belirten Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, ilgiye kayıtsız kalmayarak Kalanlar Millet Kıraathanesi’ni hayata geçirdiklerini belirtti. Dinçer, Kalanlar Millet Kıraathanesinin inşaat çalışmalarının tamamlandığını ve yakın zamanda hizmete açılacağını duyurdu.  

Şehrin ilk Millet Kıraathanesi olan Genç Osman Millet Kıraathanesi içerisinde toplam 11 bin kitap kaynağı yer alıyor. Vatandaşların ücretsiz olarak kullanabildiği kıraathanede zengin kitap varlığının yanı sıra kafeterya, çalışma odaları, grup çalışma odaları ve bilgisayar odası bulunuyor. Kitapseverlerin yeni uğrak noktası olan Genç Osman Millet Kıraathanesinde ücretsiz çay ve kahve ikramı da yapılıyor. (Haber Bülteni)

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL