Siyaset

‘Milletimiz gereken cevabı sandıkta verecektir’

Seçim çalışmaları kapsamında Aksaray’ı adeta ilmek ilmek dokuduklarını ifade eden AK Parti Milletvekili Adayları Cengiz Aydoğdu, Hüseyin Altınsoy, Sevinç Kasal ve Av. Sinan Özkan’ın saha çalışmaları devam ediyor. Vatandaş ve..

‘Milletimiz gereken cevabı sandıkta verecektir’
banner

Seçim çalışmaları kapsamında Aksaray’ı adeta ilmek ilmek dokuduklarını ifade eden AK Parti Milletvekili Adayları Cengiz Aydoğdu, Hüseyin Altınsoy, Sevinç Kasal ve Av. Sinan Özkan’ın saha çalışmaları devam ediyor.

Vatandaş ve esnaf ziyaretlerinde bulunduklarını ve sahadaki tablonun kendilerini memnun ettiğini söyleyen Altınsoy, “Hemşerilerimizden çok güzel geri dönüşler aldık. Birçok esnaf ve vatandaşımız ‘Zaten bizim oyumuz size, siz devam edin. Kafası karışık olanlar varsa onlara anlatın’ diyorlar. Ailece oylarının Cumhur İttifakı’na olduğunu belirtiyorlar. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Aksaray halkının her şeyin farkında olduğunu ifade eden Altınsoy;  “Saha çalışmalarımızda sona yaklaştıkça, seçim günü geldikçe insanlar artık muhalefet için ‘Allah bunlara fırsat vermesin’ yorumunu yapıyorlar. İster köylerde olalım ister şehir merkezinde, aynı yorumları duyuyoruz. Köylerimizi, mahallelerimizi, esnaflarımızı ve ailelerimizi ziyaret ediyoruz, akşam da kafelerdeyiz. Çok iyi bir şekilde ilerlediğimizi görüyoruz. İnsanlarımız seçimi ilk turda bitirmek istediklerini söylüyorlar. Halkımızın feraseti inanılmaz. Siyasete ilgisi de inanılmaz. Çoğu zaman bir yerde bir şey anlatmamıza gerek kalmıyor. Ülkemizin nerelere sürüklenmek istendiğinin farkındalar. PKK sözcülerinin bir oy HDP’ye, bir oy Kemal Kılıçdaroğlu’na sloganını unutmayacağız. Israrla meydanlarda aziz milletimize şirin görünmek için bizim hiçbir terör örgütüyle bağlantımız yok, “Babam PKK’ya Sempati Duysa Babalıktan Reddederim” açıklamasında bulunarak milletin aklıyla dalga geçtiğini zanneden vekil adaylarına, milletimiz yine gereken cevabı anladığı dilde sandıkta verecektir” diye konuştu.

Saha çalışmalarının son ana kadar devam edeceğini kaydeden Altınsoy, “Yüzyılın seçimine sayılı günler kaldı. Bu zamanı bizler çok iyi değerlendirmek zorundayız. Sahadayız. Son günün, son akşamına kadar da bu şekilde yapacağız. İnsanların bizimle birlikte yol yürümesi, ‘Durmak yok yola devam’ demesi bizim için çok kıymetli” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası