Gündem

‘Milletimiz istiklaline kast edenlere geçit vermedi’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray İl Başkanı Mustafa Çölkesen, 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Millî Birlik Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Çölkesen mesajında şu sözlere yer verdi: “Demokratik düzenimizi..

‘Milletimiz istiklaline kast edenlere geçit vermedi’
banner

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray İl Başkanı Mustafa Çölkesen, 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Millî Birlik Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Çölkesen mesajında şu sözlere yer verdi: “Demokratik düzenimizi hedef alarak ülkemizin bekâsını, devletimizin bölünmez bütünlüğünü, milli birlik ve beraberliğimizi parçalamaya yönelik yapılan 15 Temmuz hain darbe girişiminin milli irade tarafından eşine az rastlanır bir kahramanlık örneğiyle bertaraf edilişinin 6’ncı yılını hep birlikte idrak etmekteyiz. Türkiye düşmanları tarafından planlı olarak gerçekleştirilen bu hain girişime, aziz milletimiz tek yürek olup tıpkı Çanakkale’de, İstiklal Harbinde olduğu gibi topyekûn vatan ve bayrak aşkıyla dolu sineleriyle karşı koyarak ülkemizin birlik ve beraberliğine ve milletimizin istiklaline kast edenlere geçit vermemiştir. Böylesine kutlu bir mücadele bize, vatan mevzu bahis olduğunda bu milletin hiç düşünmeden aynı safta birlik ve beraberlik içerisinde omuz omuza duracağını ve ne pahasına olursa olsun vatanından, bayrağından, hürriyetinden, birlik ve beraberliğinden ödün vermeyeceğini bir kez daha göstermiştir. Bu duygu ve düşüncelerle “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde” destan yazan kahramanlarımızı gönülden yâd ediyoruz.” (Haber Bülteni) 

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL