Gündem

Milli Eğitim Müdürü Alpaslan, özel öğrencilerle buluştu

Aksaray İl Milli Eğitim Müdürü Metin Alpaslan, okul ziyaretlerini sürdürüyor. Bu kapsamda Aksaray Özel Eğitim Uygulama Okulu ve Murat Keskin Özel Eğitim İlkokulu ve Ortaokulunu ziyaret eden Alpaslan, okul müdürlerinden..

Milli Eğitim Müdürü Alpaslan, özel öğrencilerle buluştu
banner

Aksaray İl Milli Eğitim Müdürü Metin Alpaslan, okul ziyaretlerini sürdürüyor. Bu kapsamda Aksaray Özel Eğitim Uygulama Okulu ve Murat Keskin Özel Eğitim İlkokulu ve Ortaokulunu ziyaret eden Alpaslan, okul müdürlerinden okulda yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Öğretmenler odasında öğretmenler ile bir araya gelen Alpaslan,  burada öğrencilerin akademik ve sosyal gelişimleri hakkında öğretmenlerden detaylı bilgi aldı. Alpaslan, “Öğretmenlerimizin talep ve önerilerini dinledikten sonra sınıfları gezerek, özel öğrencilerimiz ile buluştuk. Okullarımızda yapılan çalışmalar için okul idarecilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası