Gündem

Milli Eğitim Müdürü Metin Alparslan oldu

Aksaray’da 14 Mayıs 2014 yılından bu yana yaklaşık 9,5 yıldır Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan Hacı Ömer Kartal’ın tayini Erzincan iline çıktı. Hacı Ömer Kartal’dan boşalan Aksaray Milli Eğitim..

Milli Eğitim Müdürü Metin Alparslan oldu
banner

Aksaray’da 14 Mayıs 2014 yılından bu yana yaklaşık 9,5 yıldır Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan Hacı Ömer Kartal’ın tayini Erzincan iline çıktı. Hacı Ömer Kartal’dan boşalan Aksaray Milli Eğitim Müdürlüğüne ise Kırşehir Milli Eğitim Müdürü Metin Alparslan atandı.

METİN ALPARSLAN KİMDİR?

Aksaray Milli Eğitim Müdürü Metin Alparslan, 1968 yılında Kırşehir’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Kırşehir ilinde tamamladı. Daha sonra Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Kırşehir Eğitim Yüksek Okulu’ndan önlisans ve Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilgiler Bölümü’nden lisans düzeyinde mezun oldu. 1989 yılında Kahramanmaraş İli Afşin İlçesinde müdür yetkili sınıf öğretmeni olarak göreve başladı. Sırasıyla Ağrı, Sakarya, Kırşehir’de öğretmen, okul müdür yardımcısı ve okul müdürü olarak görev yaptı. 2000 yılında yapılan Millî Eğitim Şube Müdürlüğü sınavında üstün başarı göstererek Kahramanmaraş Afşin İlçe Millî Eğitim Şube Müdürlüğü’ne atandı.  Sırasıyla Kırşehir Çiçekdağı İlçe Millî Eğitim Şube Müdürlüğü, Kırşehir İl Millî Eğitim Şube Müdürlüğü ve Niğde İl Millî Eğitim Şube Müdürlüğü görevlerini yaptı. 2013-2021 yılları arasında Kırşehir İl Afet ve Acil Durum Müdürü olarak görev yaptı.(Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası