Gündem

Mobil kuaför halkın hizmetinde

Aksaray Belediyesi dar gelirli aileler başta olmak üzere yaşlı, engelli ve sosyal yardıma ihtiyaç duyan herkesin ihtiyacını karşılayacak çalışmalar yaparak vatandaşların gönlüne dokunuyor. Bu hizmetlerden biri olan mobil kuaför aracı…

Mobil kuaför halkın hizmetinde
banner

Aksaray Belediyesi dar gelirli aileler başta olmak üzere yaşlı, engelli ve sosyal yardıma ihtiyaç duyan herkesin ihtiyacını karşılayacak çalışmalar yaparak vatandaşların gönlüne dokunuyor. Bu hizmetlerden biri olan mobil kuaför aracı. Kent genelinde program dahilinde belli bir rota çizerek bugüne kadar binlerce vatandaşın faydalanması sağlandı.

Aksaray Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü personelleri tarafından sağlanan kuaför hizmeti ile saç kesim işlemi gerçekleştiriyor. Kullan at malzemelerle hizmet verilen araçta, ekipmanlar her kullanım sonrası sterilizasyon makinesinde dezenfekte ediliyor.

Mobil kuaför hizmeti hakkında konuşan Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, mobil kuaför aracının hafta içi her gün ücretsiz olarak hizmet verdiğini açıkladı. Belediye Başkanı Dinçer, konuşmasının devamında “Sosyal belediyecilik alanında birçok yenilikçi projeye imza atan belediyemiz, hayata geçirdiği ‘Mobil Kuaförlük’ projesi ile kuaför ve berber imkânı kısıtlı olan mahallelere giderek hizmetini vatandaşın ayağına götürüyor. Dar gelirli aileler başta olmak üzere; yaşlı, engelli ve sosyal yardıma ihtiyaç duyan herkesin ihtiyacını karşılayacak çalışmalar yapmaya gayret ediyoruz” dedi. (Haber Bülteni)

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası