banner
Esnaf

‘Moda sadece kıyafetten ibaret değil’

Aksaray Ala aksesuar işletmesi sahibi Pınar Ökçesiz, kadınların güzellikleri ve şıklıklarının küçük ama etkileyici detaylarının saklı olduğunu söyledi. İşletmenin 1 yıl gibi bir süre önce faaliyete girdiğini dile getiren Ökçesiz,..

‘Moda sadece kıyafetten ibaret değil’
banner

Aksaray Ala aksesuar işletmesi sahibi Pınar Ökçesiz, kadınların güzellikleri ve şıklıklarının küçük ama etkileyici detaylarının saklı olduğunu söyledi.

İşletmenin 1 yıl gibi bir süre önce faaliyete girdiğini dile getiren Ökçesiz, “ Havaların soğumasından dolayı işlerimiz biraz durgun ilerliyor fakat havalar ısındıkça iyiye gideceğini tahmin ediyorum. Mağazamızda ki ürünlerin tamamı çelik İstanbul, İzmir, Antalya ve Ankara’da ki firmalardan tedarik ediyoruz. Moda, sadece kıyafetlerden ibaret değil, kadınların tarzını tamamlayan ve kişisel ifadelerini yansıtan takılarda önemli bir yol oynuyor. Küpeler, kolyeler, bileklikler sadece bir takı değil aynı zamanda kadınların stillerinin birer parçası. Ayrıca kişisel tarzı yansıtan ve görünüme özgünlük katan aksesuarlardır. Küçük gibi görünen bu detaylar birleştiğinde büyük bir etki oluşturabiliyor. Ürünlerimiz 100 liradan başlayıp 2 bin liraya kadar çıkabiliyor. Yeni sezon küpelerimiz ise en çok talep gören ürünlerimiz arasında, ayrıca kuyumcu model bilekliklerimiz ve suyolu kolye çeşitlerimiz oldukça rağbet görüyor” dedi.

Şehirde hissettiği takı işletmesi eksikliği üzerine bu işe atıldığını belirten Ökçesiz, “Zaten bu tarz bir yeri açmayı çok istiyordum. Butik tarzı ya da takı üzerine bir işletme hayalimdi. Aksaray’da da bu tarz işletmelerin de az olması dikkatimi çekti ve kendi kendime neden olmasın ki dedim. Çalışmaktan ve bu işi yapmaktan büyük onur duyuyorum. Diğer bayan arkadaşlarıma da tavsiyemdir, kendilerine bir iş kursunlar olumsuz düşüncelere kapılmasınlar ben yapamam edemem diye düşünmesinler istedikten sonra her şey oluyor. Kendi paranı kazanmanın verdiği mutluluk çok ayrı bir duygu” diye konuştu. Foto-Haber: Kamil İPEKLİ

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası