banner
Gündem

Müftü ve gençler buluşması sürüyor

İl Müftüsü Veysel Işıldar, “Gençliğe Değer” projesi kapsamında Aksaray Üniversitesinde öğrenim gören gençlerle, Hasandağı’nın eteklerinde bulunan  Helvadere Beldesinde   sabah namazında bir araya geldi. Gençlerle birlikte sabah namazını kılan Işıldar,..

Müftü ve gençler buluşması sürüyor
banner

İl Müftüsü Veysel Işıldar, “Gençliğe Değer” projesi kapsamında Aksaray Üniversitesinde öğrenim gören gençlerle, Hasandağı’nın eteklerinde bulunan  Helvadere Beldesinde   sabah namazında bir araya geldi.

Gençlerle birlikte sabah namazını kılan Işıldar, namazdan sonra  milli ve manevi değerler konulu bir sohbet gerçekleştirdi.

Işıldar, “Kıymetli gençler; Milli ve manevi değerler et ve tırnak gibi bir bütünün iki parçasıdır. Biri diğerinden daha az önemli değildir. Müslüman olarak bizler, hür yaşamış, vatanını hiçbir zaman düşmana terk etmemiş ve bu uğurda ölmeyi kendine şeref saymış, bayrağını gönderden indirtmemiş, kendi kültürünü ve medeniyetini bütün dünyaya hakim kılmış, aile hayatını  sağlam temellere dayandırmış ve dini birikimlerini terk etmemiş bir millettir. İnsan, hayatından bir değer kaybolduğu zaman onun yerini dolduracak mutlaka bir şeyler bulmaya meyillidir. Bu sebeple milli ve manevi değerlerimize sahip çıkmalı, tarihten getirdiğimiz güzelliklerimizi benimseyip hayatımıza aktarmalıyız” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası