Gündem

Muhammed’in isteğini polis gerçekleştirdi

Aksaray’da yüzde 92 engelli olan Muhammed Emir Beyazlar çocuklarla doyasıya eğlendi.  Annesinin yardım isteğine duyarsız kalmayan Aksaray polisi, engelli çocuğa unutulmaz dakikalar yaşattı. Emir’in ‘Yayalara Öncelik Duruşu, Hayata Saygı Duruşu’..

Muhammed’in isteğini polis gerçekleştirdi
banner

Aksaray’da yüzde 92 engelli olan Muhammed Emir Beyazlar çocuklarla doyasıya eğlendi.  Annesinin yardım isteğine duyarsız kalmayan Aksaray polisi, engelli çocuğa unutulmaz dakikalar yaşattı.

Emir’in ‘Yayalara Öncelik Duruşu, Hayata Saygı Duruşu’  etkinliğini gördüğünde çok heyecanlandığını söyleyen anne Gülbeyaz Beyazlar, “Belediye önünde çocuklarının ellerinde Türk bayraklarını salladıklarını, polislerle birlikte düdük çaldıklarını gördük.  Oğlum çok heyecanlandı. Bende oğlumun isteği üzerine polislerden yardım istedim. Polisler hemen bize yardım etti. Muhammed Emir’i tekerlekli sandalyesine bindirdiler ve etkinliğe katıldık. Polisler oğlumla özel olarak ilgilendi ve onunla beraber yürüyüşe katıldılar. Oğlumun isteğini kırmayan tüm polis ekiplerine teşekkür ederim” diye konuştu. Foto-Haber: Erkan ALTUNTAŞ

 

 

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL