Gündem

‘Muhtarlarımız yerel demokrasinin ilk halkasını oluşturuyor’

Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu 19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Aydoğdu mesajında şu sözlere yer verdi: “ Yerel yönetimlerimizin ve demokrasimizin temel mihenk taşlarından olan, yerel demokrasimizin ilk..

‘Muhtarlarımız yerel demokrasinin ilk halkasını oluşturuyor’
banner

Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu 19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Aydoğdu mesajında şu sözlere yer verdi: “ Yerel yönetimlerimizin ve demokrasimizin temel mihenk taşlarından olan, yerel demokrasimizin ilk halkasını oluşturan Muhtarlarımız, seçildikleri köy ve mahallelerde vatandaşlarımızın ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda yapılacak olan kamu hizmetlerinin en verimli şekilde yerine getirilmesi için büyük bir özveriyle görev yapıyorlar. Mahallelerimizde veya köylerimizde devletimizin tüm kurumlarını temsil ederek halkın sesi, temsilcisi ve yardımcısı olarak görev yapan Muhtarlarımız, vatandaşın ihtiyaçlarını, beklentilerin ve sorunlarını en iyi şekilde anlayan, halkımızın güvendiği ve başvurduğu kişiler olarak önemli sorumluluk üstlenmektedirler. Mahallelerimizin ve köylerimizin gelişimi ve değişimi konusunda tüm kurumlarımızla işbirliği içerisinde hareket ederek, hizmetlerin etkin ve hızlı şekilde halkımıza ulaştırılması noktasında üstlendikleri sorumlulukla, devletimizin gören gözü, işiten kulağı olarak halkımızla kamu arasında köprü vazifesi görmektedirler. Mahallerimizin gelişimi ve halkın refahı için çaba göstermekten asla vazgeçmeyen, halkımıza hizmet için ilimizde beraber mesai yürüttüğümüz muhtarlarımız başta olmak üzere, Devletimiz ile Milletimiz arasında gönül köprüleri kuran tüm muhtarlarımızın19 Ekim Muhtarlar Gününü kutluyor, sağlık, esenlikler ve başarılı görevler diliyor, selam ve sevgilerimi sunuyorum.” (Haber Bülteni)

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası