banner
Gündem

Neslim Güngen Güzellik Merkezi görkemli törenle hizmete girdi

Ünlü sanatçı Neslim Güngen’e ait olan ve Türkiye genelinde geniş bir yelpazede hizmet veren ‘Neslim Güngen Güzellik Merkezi’ 128. şubesini Aksaray’da açtı. Taşpazar Mahallesi’ndeki işletmenin açılış kurdelesini Aksaray Milletvekili Turan..

Neslim Güngen Güzellik Merkezi  görkemli törenle hizmete girdi
banner

Ünlü sanatçı Neslim Güngen’e ait olan ve Türkiye genelinde geniş bir yelpazede hizmet veren ‘Neslim Güngen Güzellik Merkezi’ 128. şubesini Aksaray’da açtı. Taşpazar Mahallesi’ndeki işletmenin açılış kurdelesini Aksaray Milletvekili Turan Yaldır, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Koçaş, Girişimci İş Kadınları Derneği Başkanı Hatice Şahin Eroğlu, Kuaförler ve Berberler Odası Başkanı Mehmet Doğan, sanatçı Neslim Güngen ile işletme sahibi Hatice Eroğlu kesti.

‘SİYASETÇİLER OLARAK HER ZAMAN KADINLARIMIZIN YANINDAYIZ’

Açılış sonrası konuşan Aksaray Milletvekili Turan Yaldır, “Yeni açılan şubemiz şehrimize hayırlar getirsin. Yeni markaların memleketimize kazandırılmasını çok önemli buluyoruz. Bu markaların kadın girişimciler tarafından Aksaray’a kazandırılmasını daha da kıymetli buluyoruz. Kadın girişimci sayımızın artmasını arzu ediyoruz. Bizler siyasetçiler olarak her zaman kadınlarımızın yanındayız” dedi.

‘BİR MARKA KOLAY KURULMUYOR’

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Koçaş ise, “Odamızın kadın girişimciler kurulu var. Biz iş dünyasında kadınları patron olarak görmek istiyoruz. Bir marka çok kolay olmuyor. Ben Neslim Güngen’i tebrik ediyorum. Sıfırdan bir marka yaratmak zor bir iş” diye konuştu.

‘KADIN PATRON SAYIMIZ ARTIYOR’

Girişimci İş Kadınları Derneği Başkanı Hatice Şahin Eroğlu, “23 yıl önce bir kadın işletmeci olarak işletmemin başına geçtiğimde Aksaray’da garip karşılanmıştım. Şu anda bakıyorum ki, ünlü markaların geldiği ve patronlarının kadın olduğu işletmelerimizin sayısında çok ciddi bir artış var. Bu işletmeyi açan Hatice Eroğlu benim adımı taşıyor ve gelinim. Gurur duyarak kendisine hayırlı uğurlu olsun diyorum” dedi. Foto-Haber: Şeyda COŞAR

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası