Gündem

O, her anışımızda gönüllerde yeniden doğuyor

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Alpay Arıbaş, Şehit Önder Güzel Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin, Mevlid-i Nebi Haftası ile Camiler ve Din Görevlileri Haftası” kapsamında hazırladığı programa katıldı. Kur’an-ı..

O, her anışımızda  gönüllerde yeniden doğuyor
banner

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Alpay Arıbaş, Şehit Önder Güzel Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin, Mevlid-i Nebi Haftası ile Camiler ve Din Görevlileri Haftası” kapsamında hazırladığı programa katıldı.

Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan programda kısa bir konuşma yapan Rektör Arıbaş, Peygamber Efendimiz gelmeden önce dünyanın büyük bir karanlık içinde olduğunu belirterek, “Cehalet her yeri almış götürmüş, zulüm insanları bıktırmıştı… Efendimiz gönüllere bir şifa olarak geldi ve tüm karanlığı aydınlığa çevirdi. Bizler her daim onu anıyoruz. O, her anışımızda gönüllerde bir kez daha doğuyor” dedi. ASÜ Eğitim Fakültesi Öğretim Üyeleri Doç. Dr. Aybala Çayır ve Doç. Dr. Hatice Gündoğmuş da eğitim bağlamında Peygamber Efendimizi anlatan birer konuşma yaptılar.Program, çeşitli sinevizyon gösterimleri ile sona erdi. Rektör Alpay Arıbaş, nazik davetleri için okul yöneticilerine teşekkür etti.  (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası