Gündem

Öğrenciler için iklim değişikliği farkındalık atölyesi kurulacak

Aksaray’da çocuklar için iklim değişikliği farkındalık atölye çalışmaları yapılması amacıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Ahiler Kalkınma Ajansı(AHİKA) ve Kuzeyboru A.Ş. arasında işbirliği protokolü imzalandı. Aksaray Merkez ve 7 ilçesinde çocuklara..

Öğrenciler için iklim değişikliği farkındalık atölyesi kurulacak
banner

Aksaray’da çocuklar için iklim değişikliği farkındalık atölye çalışmaları yapılması amacıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Ahiler Kalkınma Ajansı(AHİKA) ve Kuzeyboru A.Ş. arasında işbirliği protokolü imzalandı.

Aksaray Merkez ve 7 ilçesinde çocuklara yönelik iklim değişikliği farkındalık atölye çalışmaları yapılacak. Proje kapsamında, Aksaray ilçelerinde okuyan 8-11 yaş aralığındaki çocukların iklim değişikliğinin olumsuz etkileri konusunda bilinçlenmesini sağlayarak, bu alanda düşünmeyi ve davranış değişikliğini teşvik etmek amacıyla, belirlenen okullarda çocuklar için iklim değişikliği farkındalık atölye çalışmaları yapılarak, farkındalık oluşturulacak. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası