banner
Spor

Öğrenciler ilk defa buz pateni ile tanıştı

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Spor Bilimler Fakültesi sosyal etkinlik kapsamında öğrencileri farklı spor dallarıyla tanıştırmak amacıyla daha önce patenle kayak yapmayan üniversite öğrencilerini Kayseri’de ilk kez buz pisti ile tanıştırdı. ASÜ..

Öğrenciler ilk defa buz pateni ile tanıştı
banner

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Spor Bilimler Fakültesi sosyal etkinlik kapsamında öğrencileri farklı spor dallarıyla tanıştırmak amacıyla daha önce patenle kayak yapmayan üniversite öğrencilerini Kayseri’de ilk kez buz pisti ile tanıştırdı.

ASÜ Spor Bilimler Fakültesi öğretim elemanlarından Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Metin Yüceant, Dr. Öğr. Üyesi Tuncay Öcal, Öğr. Gör Rıfat Demir ile Öğr. Gör Aytuğ Çelikkanat rehberliğinde daha önce paten yapmamış üniversite öğrencilerini Kayseri’de Buz Pisti’ne götürdü. Aksaray  Üniversitesi Spor Bilimler Fakültesinin Tecrübeli antrenörleri tarafından  önce teorik eğitim verilen, daha sonra paten dağıtılan öğrenciler ilk kez buz pistine çıktı. Öğrenciler buz üzerinde durabilmek için yoğun çaba harcadı, bazı öğrenciler ise çabalarına rağmen düşmekten kurtulamadı. Öğrencileri öncelikle ders stresinden uzaklaştırmak ve sosyalleşmeleri açısında uygulanan etkinlik öğrenciler tarafından büyük beğeni ile karşılandı. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası