banner
Gündem

Öğrenciler Mehmet Akif Ersoy’u andı

Aksaray İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde, ‘12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü’ etkinlikleri kapsamında ilkokullarda ‘İstiklal Marşı’nı Ezberden Güzel Okuma’ Yarışması, ortaokullarda ‘Mehmet Akif Ersoy..

Öğrenciler Mehmet Akif Ersoy’u andı
banner

Aksaray İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde, ‘12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü’ etkinlikleri kapsamında ilkokullarda ‘İstiklal Marşı’nı Ezberden Güzel Okuma’ Yarışması, ortaokullarda ‘Mehmet Akif Ersoy ve İstiklal Marşımız’ konulu şiir ve liselerde ise ‘Mehmet Akif Ersoy ve İstiklal Marşımız’ konulu kompozisyon yarışmaları sonuçlandı.

Etkinliklere katılan Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Şirin Atlı emeği geçen bütün öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti. Dereceye giren öğrencilere ödülleri 12 Mart 2024 tarihinde Aksaray Kültür Merkezi’nde yapılacak anma programda verilecek. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası