banner
Gündem

‘Okuyorum, Yazıyorum’ Projesi Aksaray’da devam ediyor

Aksaray’da Sosyal Bilimler Liselerinde öğrenim görmekte olan öğrencilerin eleştirel okuma ve yazarlık konularında aktif faaliyet gösterebilecekleri bir alan oluşturmak amacıyla yürütülen ‘Oku-Yorum, Yazı-Yorum’ projesi devam ediyor. Bu kapsamda Aksaray Kültür..

‘Okuyorum, Yazıyorum’ Projesi Aksaray’da devam ediyor
banner

Aksaray’da Sosyal Bilimler Liselerinde öğrenim görmekte olan öğrencilerin eleştirel okuma ve yazarlık konularında aktif faaliyet gösterebilecekleri bir alan oluşturmak amacıyla yürütülen ‘Oku-Yorum, Yazı-Yorum’ projesi devam ediyor.

Bu kapsamda Aksaray Kültür Merkezi’nde ‘Oku-Yorum, Yazı-Yorum’ Kutadgu Bilig Okumaları Paneli gerçekleştirildi.

Ortaöğretim Genel Müdürlüğü tarafından 2023-2024 eğitim öğretim yılında fen ve sosyal bilimler liselerinde öğrenim gören öğrencilere yönelik, Ahmet Cevdet Paşa Sosyal Bilimler Lisesi koordinatörlüğünde yapılan panelin final bölümüne Şehit Pilot Hamza Gümüşsoy Fen Lisesi, Abdülhamid Han Fen Lisesi, Şehit Nurullah Sabırer Fen Lisesi ve Ahmet Cevdet Paşa Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileri etkinliğe katıldı.

Etkinlikte Ortaöğretim Şube Müdürü Cebrail Öz’ün katılımıyla gerçekleşen panele, Görsel Sanatlar Öğretmeni Elif Akbulut Kalem ve öğrenciler tarafından hazırlanan resim sergisi de davetlilerin beğenisine açıldı. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası