Gündem

‘Ortak payda Aksaray düsturuyla çalıştık’

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, görevde oldukları süre içerisinde Aksaray’a ve ASÜ’ye âşık biçimde iş ürettiklerini söyledi. Vali Hamza Aydoğdu, Emniyet Müdürü Murat Kolcu ve İl Jandarma..

‘Ortak payda Aksaray düsturuyla çalıştık’
banner

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, görevde oldukları süre içerisinde Aksaray’a ve ASÜ’ye âşık biçimde iş ürettiklerini söyledi. Vali Hamza Aydoğdu, Emniyet Müdürü Murat Kolcu ve İl Jandarma Komutanı Hacı Ali Büber’i makamlarında ziyaret eden, vedalaşan ve helallik isteyen Rektör Şahin, “Ortak payda Aksaray” düsturu ile sekiz yıl boyunca, şehrin tüm dinamikleriyle güzel işler yaptıklarını söyledi. Yetki alanına giren her konuda ASÜ’nün imkânlarını şehrin emrine amade kıldıklarını dile getiren Prof. Şahin, “Yapıp ettiğimiz tüm çalışmaların ardından ortaya çıkan güzel sonuçlar bu şehrin tamamının katkılarıyla olmuştur. Yerel idareler, sivil toplum kuruluşları, odalar, mesleki birlikler… Herkese emekleri, katkıları, destekleri ve duaları için çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Şahin, görevde oldukları süre boyunca hem şehre hem de kuruma âşık biçimde iş ürettiklerini de söyledi ve bundan sonraki süreçlerde de sunulabilecek her katkıyı vermeye hazır olduklarını vurguladı.  (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası