Gündem

Ortaköy Belediyesinden ilaçlama seferberliği

Ortaköy Belediyesi ekipleri ilçe genelinde sivrisinek, haşere, larva ve kemirgenlere karşı mücadele kapsamında ilaçlama başlattı. Ortaköy Belediyesinden yapılan açıklamada ilaçlama faaliyetlerinin yıl boyu sürdürüldüğü, yaz aylarında ise haşerelerle mücadelesinin yanında..

Ortaköy Belediyesinden ilaçlama seferberliği
banner

Ortaköy Belediyesi ekipleri ilçe genelinde sivrisinek, haşere, larva ve kemirgenlere karşı mücadele kapsamında ilaçlama başlattı.

Ortaköy Belediyesinden yapılan açıklamada ilaçlama faaliyetlerinin yıl boyu sürdürüldüğü, yaz aylarında ise haşerelerle mücadelesinin yanında dere, kanal gibi su birikintilerinde larva oluşumunu önlemek, fosseptiklerde kemirgenlere karşı önlem almak amacıyla çalışmalar yürütüldüğü belirtildi.

Yapılan açıklamada; “İnsan ve çevre sağlığını tehdit eden haşerelerle özellikle larva döneminde savaşarak, zararlı canlıların üremesinin önüne geçmek için şehrin dört bir yanında büyük bir titizlikle çalışmalar yapıyoruz. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından temiz ve sağlıklı bir yaz mevsimi geçirilmesi için ilaçlama çalışmaları aralıksız sürdürülecek. Havaların ısınmasıyla birlikte vatandaşlarımızın daha rahat bir yaz sezonu geçirmesi amacıyla sivrisinek ve haşere ilaçlama çalışmalarımıza devam edilecek. Yaz sezonu boyunca program dahilinde ekiplerimizce mahalle mahalle yapılacak olan ilaçlama çalışmalarıyla tüm sokak ve parklar ilaçlanacak” denildi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası