banner
Spor

Ortaköy MYO’daki futbol turnuvası tamamlandı

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Ortaköy Meslek Yüksekokulu (MYO) tarafından düzenlenen “Programlar Arası Futbol Turnuvası” tamamlandı. Altı takımın katıldığı turnuvada Sosyal Spor takımı şampiyon oldu. Bir galibiyet ve bir beraberlikle finale yükselen..

Ortaköy MYO’daki futbol turnuvası tamamlandı
banner

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Ortaköy Meslek Yüksekokulu (MYO) tarafından düzenlenen “Programlar Arası Futbol Turnuvası” tamamlandı. Altı takımın katıldığı turnuvada Sosyal Spor takımı şampiyon oldu.

Bir galibiyet ve bir beraberlikle finale yükselen Sosyal Spor takımı, maçı penaltı atışları sonucu kazandı ve şampiyonluğa ulaştı. Turnuvada Güvenlik Spor ikinci, Robotik Spor ise üçüncülüğü elde etti. Şampiyon takımın oyuncuları birincilik madalyalarını Kaymakam Ahmet Karatepe’nin elinden alırken, ikinci takımın madalyalarını Belediye Başkanı Ahmet Koyuncu, üçüncü takımın madalyalarını da Aksaray Orman İşletme Müdürü Abidder Yurtman verdi.

Madalya töreninden sonra öğrenciler arasında halat çekme ve çuval yarışı yapıldı. Etkinlikler, fidan dikme töreniyle tamamlandı. (Haber Bülteni) 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası