Gündem

‘Ortaköy yolu çalışmaları en kısa sürede başlayacak’

Hukuki süreç nedeni ile ihalesi yapılamayan Aksaray-Ortaköy yolu yapımına başlanacağını bildiren AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, yolun karayolu yapım sözleşmesinin tamamlandığını, çalışmaların en kısa sürede başlayacağını bildirdi. Yol..

‘Ortaköy yolu çalışmaları  en kısa sürede başlayacak’
banner

Hukuki süreç nedeni ile ihalesi yapılamayan Aksaray-Ortaköy yolu yapımına başlanacağını bildiren AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, yolun karayolu yapım sözleşmesinin tamamlandığını, çalışmaların en kısa sürede başlayacağını bildirdi.

Yol yapımı için ihaleye çıkan firmaların çeşitli sebeplerden ihaleyi feshetmeleri ve yargı süreci nedeni ile çalışmaları aksayan Aksaray -Ortaköy yolunun yapım işi için yüklenici firma ile sözleşme imzalandı.

‘VERDİĞİMİZ SÖZÜ

TUTMUŞ OLACAĞIZ’

İhaleyi almaya hak kazanan yüklenici firma tarafından çalışmaların kaldığı yerden yeniden başlayacağını aktaran Altınsoy, “Bir süredir çeşitli sıkıntılar nedeniyle aksayan Ortaköy yolumuzun yapım işi feshedilmiş ve çalışmalar durmuştu. Konu yargıya taşındığı için gecikme oldu. Ancak yeniden ihale edilmesi için yoğun girişimlerde bulunduğumuz Ortaköy yolumuzun yapım işinin ihalesi tamamlanmış, sözleşmeler imzalanmıştır. AK Parti vatandaşa hizmet odaklı bir partidir. Söz vermişse yapar. Yolumuzda saha çalışmaları en kısa sürede başlayacak ve vatandaşlarımıza verdiğimiz sözü de tutmuş olacağız” diye konuştu. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL