banner
Gündem

Otobüs terminali yenilenen yüzüyle vatandaşları uğurlayacak

ŞEHİRLERARASI OTOBÜS TERMİNALİNDE PEYZAJ VE IŞIKLANDIRMA ÇALIŞMASI YAPILDI Aksaray Belediyesi, şehirlerarası otobüs terminalini daha iyi şartlara ulaştırmak için çevre düzenlemesi ve ışıklandırma çalışması yaptı. Park ve Bahçeler Müdürlüğü, terminal bölgesinin..

Otobüs terminali yenilenen yüzüyle vatandaşları uğurlayacak
banner

ŞEHİRLERARASI OTOBÜS TERMİNALİNDE PEYZAJ VE IŞIKLANDIRMA ÇALIŞMASI YAPILDI

Aksaray Belediyesi, şehirlerarası otobüs terminalini daha iyi şartlara ulaştırmak için çevre düzenlemesi ve ışıklandırma çalışması yaptı.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü, terminal bölgesinin estetiğini değiştiren dekoratif kavşak çalışmalarının ardından terminal alanının peyzaj düzenlemesini gerçekleştirdi.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, yenilenen Aksaray şehirlerarası otobüs terminalinde ki çalışmalar hakkında bilgi verdi. Dinçer yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi: “Otobüs terminali gibi kentleri sınırları dışına bağlayan, şehrin ilk giriş kapısı görevi gören mekânlar o kentin genel durumu hakkında bilgi verir. Aksaray’ın vitrini olarak gördüğümüz şehirlerarası otobüs terminalinde peyzaj düzenlemesiyle, ışıklandırmasıyla beraber çok güzel bir çalışma gerçekleştirdik. Turizme açılan kapılarımızdan biri olan otobüs terminalimiz yenilenen yüzüyle misafirlerimizi ve halkımızı en iyi şekilde karşılayacak ve uğurlayacak” dedi. (Haber Bülteni)

 

 

 

 

 

 

 

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası