banner
Gündem

Özel bireylerle anlamlı etkinlik

NARLIGÖL ÖZEL BAKIM MERKEZİ’NDEN KADINLAR GÜNÜ FARKINDALIĞI Narlıgöl Özel Bakım Merkezi’nde kalan özel bireyler 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle anlamlı bir etkinliğe imza attılar. Bakım merkezinde kalan özel kadınlar..

Özel bireylerle anlamlı etkinlik
banner

NARLIGÖL ÖZEL BAKIM MERKEZİ’NDEN KADINLAR GÜNÜ FARKINDALIĞI

Narlıgöl Özel Bakım Merkezi’nde kalan özel bireyler 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle anlamlı bir etkinliğe imza attılar.

Bakım merkezinde kalan özel kadınlar Aksaray’da farklı bir konseptte hizmet veren Flower Bar’da çiçek atölyesinde kendi çiçeklerini tasarladı.

Kurum Müdürü Kübra Demiray, bu özel günde bakım merkezi sakinlerinin özel bir etkinliğe imza atmalarını sağlamak için gerçekleştirdikleri etkinlikte oldukça renkli görüntülerin oluştuğunu söyledi.

Demiray; “Zihinsel engeli olup, alzheimer, parkinson, demans gibi nörolojik hastalıkları olan bireylere hizmet vermekteyiz. 8 Mart Dünya Kadınlar günü kapsamında, bakım merkezimizde kalan kadınlarımızla birlikte çiçek atölyesini ziyaret ettik. Kadınlarımız arzu ettikleri çiçekleri tasarlayarak anlamlı bir farkındalık ortamı oluşturdular” dedi.

Hayatta hiçbir şeyin engel tanımadığına vurgu yapan Demiray; “Doğumdan ölüme kadar hayatın her alanında varlıklarını hissettiğimiz ve bizi biz yapan değerli kadınlarımızın gününü kutluyoruz. Engelli bireylerimiz toplumun, sosyal hayatımızın önemli bir parçasıdır ve hayatın tüm gereklerine uygun faaliyetler yürütmeleri adına her daim onların yanındayız. Dünya Kadınlar Günü kapsamında da onların da diğer hiçbir kadınımızdan farklarının olmadığını göstermek, sosyal hayata katılımlarını sağlamak için onlarla birlikte bu güzel günü kutlamak istedik.  Onların her zaman pozitif olmaları ve her zaman her işin ve hayatın içinde olmaları için engelleri ortadan kaldırmak adına etkinliklerimizi artırarak devam ettireceğiz” diye konuştu. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası