Siyaset

Özkan, ‘Biz her daim halkımızın içindeyiz’

Aksaray AK Parti Milletvekili aday adayı Av. Sinan Özkan, pazar esnafı ziyaretlerine devam ediyor. Esnafa hayırlı işler dileyen Özkan, pazar esnaflarıyla hem sohbet etti hem de esnafların talep ve isteklerini..

Özkan, ‘Biz her daim halkımızın içindeyiz’
banner

Aksaray AK Parti Milletvekili aday adayı Av. Sinan Özkan, pazar esnafı ziyaretlerine devam ediyor.

Esnafa hayırlı işler dileyen Özkan, pazar esnaflarıyla hem sohbet etti hem de esnafların talep ve isteklerini dinledi. Aksaray’da mahallelere kurulan semt pazarlarında tezgah açan esnafları tek tek ziyaret eden Özkan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını iletti. Esnafların da halkın da tek yürek olduğunu ve ‘Başkan Erdoğan’ diyerek desteklerini ilettiğini vurgulayan Özkan, “Başkanımızın izinde Aksaray’ımıza hizmet etmek için çıktığımız bu yolda milletimizin bu desteğiyle sonuna kadar yürüyeceğiz. Türkiye’mizin 100. Yılında kurtuluştan şahlanışa Aksaray’ımızdan güçlü bir destek vereceğiz” dedi.

EL ELE VEREREK ŞEHRİMİZE HİZMET EDECEĞİZ

Esnafların ülkenin gelişimine önemli katkılar sağladığına dikkat çeken Özkan, “Pazarda genç-yaşlı demeden tüm vatandaşlarımızla keyifli sohbet ettik. Esnaflarımızın emekleri göz ardı edilemez, onlar bizim için çok değerli. Bu yüzden onların taleplerini ve sıkıntılarını dinledik. El ele verip şehrimize nasıl katkı sağlayabiliriz diyerek istişarede bulunduk. Rabbim bütün esnafımıza helal ve bol kazanç versin. AK davamızda, seçimden öncede sonrada her daim halkımızla bir aradayız. Bizler, siz esnaf kardeşlerimize sahip çıkarak, her daim yanınızda olarak, sizlerin sözlerini meclise taşıyarak görevimizi layıkıyla yerine getireceğiz Allah’ın izniyle. İlk günkü aşkla ve heyecanla, esnafımızın daima yanındayız” diye konuştu. Foto-Haber: Sümeyye ÇALIŞKAN

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL