Gündem

ParkSite AVM çocuklara yönelik kurslara ev sahipliği yapıyor

ÇOCUK AKTİVİTE MERKEZİ VE OYUNCAK MÜZESİNDE 520 ÇOCUĞA HİZMET VERİLİYOR Aksaray Belediyesi tarafından ParkSite AVM içerisinde hizmete sunulan Çocuk Aktivite Merkezi ve Oyuncak Müzesinde her yaş grubundan çocuğun ilgisini çekebilecek..

ParkSite AVM çocuklara yönelik kurslara ev sahipliği yapıyor
banner

ÇOCUK AKTİVİTE MERKEZİ VE OYUNCAK MÜZESİNDE 520 ÇOCUĞA HİZMET VERİLİYOR

Aksaray Belediyesi tarafından ParkSite AVM içerisinde hizmete sunulan Çocuk Aktivite Merkezi ve Oyuncak Müzesinde her yaş grubundan çocuğun ilgisini çekebilecek etkinlikler düzenleniyor.

Çocukların dijital ortamlardan uzak, sosyal ve kişisel beceriler edinmelerini sağlayacak Çocuk Aktivite Merkezi ve Oyuncak Müzesi, Pazartesi günü hariç haftanın 6 günü saat 10.00-19.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Çocuk Aktivite Merkezinde hafta sonları palyaço gösterileri ile çocuklara keyifli yaşatılıyor.

Çocukların sosyal ve zihinsel gelişimine katkıda bulunan Çocuk Aktivite Merkezi ve Oyuncak Müzesinde akıl ve zekâ oyunlarının yanı sıra takı tasarım, robotik kodlama, gitar kursu, drama ve resim kursları branşında eğitimler veriliyor.

Okul gruplarının da randevu usulü ile ziyaret ettiği Çocuk Aktivite Merkezi ve Oyuncak Müzesi 4-14 yaş arasındaki 520 çocuğa hizmet veriyor. Çocuk aktivite merkezi içerisinde oluşturulan oyuncak müzesinde geçmiş yıllarda çocukların kullandıkları oyuncaklarda ziyaretçilere sergileniyor. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası