banner
Siyaset

Pelinsu Yıldırım Demir’den Organize Sanayi Gezisi

CHP Belediye Başkan Adayı Pelinsu Yıldırım Demir, 31 Mart yerel seçimler öncesi vatandaşlarla bir araya geliyor. CHP Belediye Başkan adayı, eski ve yeni parti yöneticileri ile meclis adayları ile birlikte..

Pelinsu Yıldırım Demir’den Organize Sanayi Gezisi
banner

CHP Belediye Başkan Adayı Pelinsu Yıldırım Demir, 31 Mart yerel seçimler öncesi vatandaşlarla bir araya geliyor. CHP Belediye Başkan adayı, eski ve yeni parti yöneticileri ile meclis adayları ile birlikte organize sanayi gezisine kaldığı yerden devam etti.

Pelinsu Yıldırım Demir gittiği fabrikaların yöneticileri ve çalışanları ile istişarelerde bulunarak projelerinden bahsetti. Demir, “Biz sizlerin içinden bir insan olarak, liyakatli bir kadroyla problemlere çözümler ürettik. Şehrin problemlerini hem vatandaş olarak, hem bir harita mühendisi olarak iyi biliyorum. Çözümleri konusunda da gerek benim mesleğim, gerek kadromda bulanan mimar mühendis arkadaşlarımın teknik bilgisiyle şehri geleceğe taşıyacak, büyük şehir için hazırlayacak planlar yaptık. Kontrollü ve planlı olarak yapacağımız projelerimizle Aksaray’ın her mahallesine eşit hizmet götürecek, alt yapısı yolu, kaldırımı olmayan mahalle bırakmayacağız” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Belediye Başkan Adayı ayrıca sosyal belediyecilik anlamında, CHP Büyük Şehir Belediyelerinin vatandaş tarafından takdir gören icraatlarını, Aksaray’a uyarlayarak ekonomik zorluk yaşayan vatandaşlara destek olacaklarından bahsetti.

Yıldırım Demir çalışanlar ile konuşmasında “ Aksaray’da nasıl her mahalleye eşit hizmet gitmediyse, her vatandaşın sorunlarına da çözüm bulunmadı. Biz ilimizde yaşan şehir sakinlerinin ekonomik güçlüklerden çok fazla etkilenmemesi içinde projeler hazırladık. En önemsediğim halkçı projelerden biri halk kart. Halk kart kredi kartı benzeri bir kart. İhtiyaç sahibi hanelerimize vereceğimiz bu kart ile aile gıda maddesi, giyecek gibi ihtiyaçlarını alabilecek. Üstelik Aksaraylı üreticilerimizin üretmiş olduğu ürünleri alıp, uygun fiyatla Aksaraylılar ile buluşturduğumuz Halk Marketlerimizde bu kart ile alışveriş yapan ailelerimiz çeşitli indirimler ve ayrıcalıklardan da yararlanacak. Hem üreticimize destek olmuş, hem ihtiyaç sahibi hemşerilerimize destek olmuş olacağız. İlkokul çağında ki öğrencilerimize vereceğimiz kantin desteği ile annelerimizin her gün ‘çocuğumun beslenmesine ne koyacağım’ sorununa da çözüm üretmiş olacağız. Korkmayın, 31 Mart akşamından sonra yönetime içinizden bir başkan gelecek. Rahatça ulaşıp sorunlarınızı paylaşacağınız ve problemlerinize çözüm bulmak için heyecanlı bir başkan. Sizlerden bana destek olmanızı istiyorum. Şehri şehirde yaşayanlar ile yönetmemiz için bir fırsat vermenizi istiyorum” ifadelerine yer verdi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası