Gündem

Piknik severlere müjde

Aksaray Belediyesi tarafından projelendirilen piknikçilerin gözde adreslerinden yer alan Hasandağı piknik ve mesire alanında başlatılan çalışmalar tamamlanma aşamasına geldi. Hasandağı Piknik ve Mesire alanında yapılan sosyal donatı alanı ile vatandaşlara..

Piknik severlere müjde
banner

Aksaray Belediyesi tarafından projelendirilen piknikçilerin gözde adreslerinden yer alan Hasandağı piknik ve mesire alanında başlatılan çalışmalar tamamlanma aşamasına geldi. Hasandağı Piknik ve Mesire alanında yapılan sosyal donatı alanı ile vatandaşlara doğa ile iç içe olmaları amaçlanıyor.

DİNÇER, ‘HASANDAĞI PİKNİK VE MESİRE ALANINI VATANDAŞLARIMIZIN HİZMETİNE AÇIYORUZ’

Aksaray Belediyesi’nin vatandaşlara aileleri ile birlikte piknik yapabilecekleri, doğa ile iç içe olabilecekleri yeni bir sosyal donatı alanı oluşturmak için başlattığı ‘Hasandağı Piknik ve Mesire Alanı’nda ki çalışmalarda sona yaklaşıldı. Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Hasandağı yöresinin piknikçilerin gözde adresleri arasında yer aldığını ve vatandaşlara güzel bir ortam hazırlandığını bildirildi.

 

Hasan Dağı Mesire Alanı’nda yapılan çalışmalarla ilgi açıklamalarda bulunan Dinçer; “Şehrimizin en önemli mesire alanlarından birisi olan Hasan Dağı’nda mevcut piknik alanı başlatılan çalışma son aşamaya geldi. Piknik sezonu öncesinde sosyal tesisimizi devreye alacağız. Vatandaşlara daha sağlıklı ve temiz ortamlarda pikniklerini gönül rahatlığı ile yapmalarına olanak sağlayacağız. Piknik alanımızda kafeterya olacak, mescit ve lavabolar yer alacak. Hasan Dağı’nın eşsiz doğasından vatandaşlarımızın en güzel şekilde yararlanmasını arzu ediyoruz” dedi.

Aksaray Belediyesi Hasandağı piknik ve mesire alanın yenilenen yüzüyle herkesin rahatlıkla gelebileceği bir ortam olacağını belirten Dinçer, piknik alanında giriş tagı ile birlikte serbest piknik alanları, karavan park ve çocuk oyun alanlarının yenilendiğini hatırlattı. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası