banner
Gündem

ASÜSEM’in kurslarıyla eğitim geniş bir tabana yayılıyor

  Aksaray Üniversitesi (ASÜ), farklı ilgi alanlarına hitap eden kurslar düzenleyerek eğitimi geniş bir tabana ulaştırıyor. Bu dönem düzenlenen eğitim faaliyetlerine 500 kursiyer katılım sağladı. Aksaray Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama..

ASÜSEM’in kurslarıyla eğitim  geniş bir tabana yayılıyor
banner

 

Aksaray Üniversitesi (ASÜ), farklı ilgi alanlarına hitap eden kurslar düzenleyerek eğitimi geniş bir tabana ulaştırıyor. Bu dönem düzenlenen eğitim faaliyetlerine 500 kursiyer katılım sağladı.

Aksaray Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (ASÜSEM) Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Celal Karaca, mesleki ve kişisel gelişim alanlarına yönelik kursların verimli biçimde ilerlediğini kaydetti. Aksaray Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Ahiler Kalkınma Ajansı gibi kurum ve kuruluşlarla iş birliği içinde çalıştıklarını ve süreç içerisinde yeni protokollerle kapsamı genişletmek arzusunda olduklarını anlatan Karaca, “Bağlama, gitar, yüzme, konuşma İngilizcesi, bilgisayar destekli çizim, üç boyutlu tasarım, programlanabilir mantıksal denetleyici… Bunlar ve benzeri alanlarda düzenlediğimiz kurslara olan ilgi giderek atıyor. Bu dönem düzenlediğimiz kurslara 500 kursiyer katıldı” dedi. Karaca, temmuz ayında başlayacak olan yüzme kursuna ilişkin başvuru sürecinin de devam ettiğini belirtti. Açılan kurslara öğrenciler ve ASÜ çalışanlarının yanı sıra şehirden ilgililer de katılıyor.

ASÜSEM yeni dönem kurs planlama hazırlıklarına başladı.Detaylı bilgilere https://asusem.aksaray.edu.tr/adresinden erişilebiliyor. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası