banner
Asayiş

Polis ekipleri 170 okul ve çevresini kontrol etti

Aksaray Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından çocukların ve gençlerin korunmasına yönelik olarak okul çevreleri ile servis araçlarına yapılan denetimlerde 170 okul ve çevresi kontrol edildi. Suç ve suçlularla mücadele edilmesi, öğrencilerin..

Polis ekipleri 170 okul ve çevresini kontrol etti
banner

Aksaray Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından çocukların ve gençlerin korunmasına yönelik olarak okul çevreleri ile servis araçlarına yapılan denetimlerde 170 okul ve çevresi kontrol edildi.

Suç ve suçlularla mücadele edilmesi, öğrencilerin ve vatandaşların huzur ve güven duygusunun artırılmasına yönelik yapılan uygulamalara ilişkin Aksaray Emniyeti tarafından yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi: “ 72 okul servis aracı sorgulanması yapılmış,  3 servis araç sürücüsüne cezai işlem uygulanmıştır.12 adet internet kafe,3 adet tütün ve tütün mamülleri satan işyeri, 61 adet tekel bayii,40 adet bakkal,30 adet kahvehane, 11 adet metruk bina kontrol edilmiş, herhangi bir olumsuzluğa rastlanılmamıştır. Toplam 129 adet park-bahçe denetlemesi ve toplam 2207 şahsın GBT sorgulaması yapılmıştır. Yapılan sorgulamalar neticesinde (Hırsızlık, Suç Eşyasını Satın Alınması, Hakaret, Basit Yaralama) suçlarından aranan 4 şahıs yakalanmıştır. Ayrıca yapılan GBT sorgularında 1 Kayıp Şahıs, 1 Yoklama Kaçağı şahıs tespit edilerek haklarında gerekli işlemler tesis edilmiştir. Suç ve suçlularla mücadelemiz kararlılıkla devam etmektedir.” (Haber Bülteni)

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası