Gündem

‘Polis Teşkilatı gururlandırmaya devam edecektir’

Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Türk Polis Teşkilatı’nın 178. yıldönümü münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Türk Polis Teşkilatı’nın 178 yıldır Türkiye’de huzur ve güven ortamı sağladığını ifade eden Aydoğdu mesajında şu ifadelere..

‘Polis Teşkilatı gururlandırmaya devam edecektir’
banner

Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Türk Polis Teşkilatı’nın 178. yıldönümü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Türk Polis Teşkilatı’nın 178 yıldır Türkiye’de huzur ve güven ortamı sağladığını ifade eden Aydoğdu mesajında şu ifadelere yer verdi: “Hakka, hukuka, vicdana ve ahlaka uygun şekilde, üstün bir vazife anlayışıyla, milletimizin can ve mal güvenliğinin sağlanması için fedakârca görev yapan emniyet güçlerimiz, vatandaşlarımızın korkmadan başvurabileceği bir şefkat kapısıdır. Milletimizin huzur ve güven kaynağı olan Polis Teşkilatı mensuplarımız, milletimizin huzuruna, birlik ve beraberliğimize kasteden tüm saldırıları kahramanca önlemişler; bu uğurda canları pahasına mücadele etmişler ve gösterdikleri cesaretle bizleri gururlandırmışlardır, gururlandırmaya devam edeceklerdir. Aziz milletimiz için iftihar kaynağı olan Türk Polis Teşkilatımızın 178. kuruluş yıl dönümü vesilesiyle, görevleri başında şehit düşen kahraman polislerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyor ve tüm Emniyet mensuplarımıza görevlerinde başarılar diliyorum.” (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası