banner
Asayiş

Ramazan denetimleri başladı   

Tarım ve Orman İl Müdürlüğüne bağlı Gıda ve Yem Şube Müdürlüğü yetkilileri, Ramazan ayı öncesi kentteki zincir marketlerde temel gıda ürünlerinin kurallara uygunluğunu denetledi. Reyonları gezen ekipler, içinde çeşitli gıda..

Ramazan denetimleri başladı   
banner

Tarım ve Orman İl Müdürlüğüne bağlı Gıda ve Yem Şube Müdürlüğü yetkilileri, Ramazan ayı öncesi kentteki zincir marketlerde temel gıda ürünlerinin kurallara uygunluğunu denetledi. Reyonları gezen ekipler, içinde çeşitli gıda malzemelerinin de olduğu Ramazan kolilerini inceledi. Soğuk zincir ürünlerinin gıda güvenliği kriterlerine uygunluğunu da denetleyen ekipler, vatandaşlara marketlerdeki ürünlerle ilgili herhangi bir sorunla karşılaştıklarında ALO 174 Gıda Hattı’na bildirmeleri gerektiğini anlattı. Gıda kontrol ekipleri, ürün gramajı, irsaliye karşılaştırması, tüketim tarihi ve diğer kurallara uygunluk konularında da ürünleri inceledi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası