banner
Gündem

Ramazanın kültürünü yansıtan anlamlı etkinlik

Aksaray Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü ‘Gençliğe Değer’ projesi kapsamında Merkez Kız İmam Hatip Lisesi öğrenci ve öğretmenleriyle birlikte ramazan ayı kapsamında hazırladıkları kolileri ihtiyaç sahibi ailelere teslim ettiler. Aksaray Müftüsü Veysel..

Ramazanın kültürünü yansıtan anlamlı etkinlik
banner

Aksaray Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü ‘Gençliğe Değer’ projesi kapsamında Merkez Kız İmam Hatip Lisesi öğrenci ve öğretmenleriyle birlikte ramazan ayı kapsamında hazırladıkları kolileri ihtiyaç sahibi ailelere teslim ettiler.

Aksaray Müftüsü Veysel Işıldar’ın da katılımıyla yapılan ziyaretlerde ailelerle hem sohbet edildi hemde hazırlanan ramazan kolileri teslim edildi. Işıldar, “Yardım etmenin insana kazandırdığı yüce duyguları gençlerimiz bir anı olarak sakladılar. Gençlerimizin yaptıkları dağıtımlarla, ramazanın bereketini ve kültürünü yansıtan anlamlı bir etkinlik düzenledik” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası