banner
Gündem

Risk teşkil eden yapılar kontrollü şekilde yıkılıyor

Aksaray Belediyesi ekipleri, vatandaşların can ve mal güvenliğini tehdit eden kullanım ömrünü tamamlamış veya dayanıklılığını kaybetmiş binaların yıkımını gerçekleştiriyor. Şehrin birçok noktasındaki binaları inceleyen Aksaray Belediyesi ekipleri riskli olduğunu tespit..

Risk teşkil eden yapılar  kontrollü şekilde yıkılıyor
banner

Aksaray Belediyesi ekipleri, vatandaşların can ve mal güvenliğini tehdit eden kullanım ömrünü tamamlamış veya dayanıklılığını kaybetmiş binaların yıkımını gerçekleştiriyor.

Şehrin birçok noktasındaki binaları inceleyen Aksaray Belediyesi ekipleri riskli olduğunu tespit ettiği binaları kontrollü bir şekilde yıkıyor.

Zincirli Mahallesi Kalealtı Caddesi’nde bulunan bir binanın taşıyıcı kolonlarının dayanıklılığını kaybettiğini fark eden belediye ekipleri yıkım yapılması yönünde karar aldı. Vatandaşlara görüntü ve gürültü kirliliği yaşatmamak adına gecenin ilerleyen saatlerinde yıkımına başlanılan bina iş makineleri yardımı ile ortadan kaldırıldı.

Riskli yapılar kategorisine alınan ve kamuya tehlike arz eden yapının ivedilikle yıkılması gerektiğini belirten Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer; “Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliği için risk taşıdığı tespit edilen yapıların yıkımını gerçekleştiriyoruz” diye konuştu. (Haber Bülteni)

 

 

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası