banner
Gündem

Rögar baca kapakları yol seviyesine getiriliyor

  Aksaray Belediyesi, şehir genelinde trafik konforunu artırmak için yol kotu altında kalan rögar ve ızgara baca kapaklarını yol ile aynı hizaya getirme çalışmalarını sürdürüyor. Haziran ayı içerisinde 200’ün üzerinde..

Rögar baca kapakları yol  seviyesine getiriliyor
banner

 

Aksaray Belediyesi, şehir genelinde trafik konforunu artırmak için yol kotu altında kalan rögar ve ızgara baca kapaklarını yol ile aynı hizaya getirme çalışmalarını sürdürüyor. Haziran ayı içerisinde 200’ün üzerinde rögar ve mazgal kapağının yol ile seviyesine getirildiği bildirildi.

Aksaray Belediyesi zaman zaman yol kotunun altında kalan, sürüş konforunu bozan rögar kapaklarının oluşturduğu olumsuzluklara yeni bir çözüm yolu geliştirdi. Şehir genelinde trafik konforunu etkileyen rögar kapakları yol seviyesine uygun hale getiriliyor. Haziran ayı içerisinde 200’ün üzerinde rögar ve mazgal kapakları yol seviyesine getirildi. Yapılan bu çalışma ile birlikte sürücülerin memnuniyeti de gözle görülür şekilde arttı.

Aksaray Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, zaman zaman yol kotu altında kalan tüm rögar kapaklarının asfalt ile aynı seviye getirileceği belirtildi. Özellikle sürücülerin rahat ve güvenli bir şekilde seyahat etmeleri için Atatürk, Cumhuriyet, Alparslan Türkeş Bulvarı gibi ana arter başta olmak üzere trafik yoğunluğu olan güzergâhlarda ve bulunan rögar kapakları, öncelikli olarak ele alındığı bildirildi. (Haber Bülteni)

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası