banner
Gündem

Sağlık personellerine etkili iletişim ve beden dili eğitimi

ASÜ – Kamu işbirliği çerçevesinde düzenlenen eğitim programları kapsamında Aksaray Üniversitesi Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırmalar Merkezi ve Aksaray Sağlık İl Müdürlüğü işbirliğinde Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi personellerine eğitim..

Sağlık personellerine etkili iletişim ve beden dili eğitimi
banner

ASÜ – Kamu işbirliği çerçevesinde düzenlenen eğitim programları kapsamında Aksaray Üniversitesi Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırmalar Merkezi ve Aksaray Sağlık İl Müdürlüğü işbirliğinde Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi personellerine eğitim verildi.

Merkez Müdürü Öğr. Gör. Seyfullah Gümüşok tarafından verilen eğitimlerde etkili iletişim ve beden dili konuları aktarıldı.

Eğitimlerin tamamlandığını ve verimli bir eğitim süreci yaşadıklarını ifade eden Gümüşok, “Şehrimize destek olmak amacıyla tüm gayretimizle devam ediyoruz. Bu amaçla başta Rektörümüz Prof. Dr. Alpay Arıbaş olmak üzere Rektör Yardımcısı Ömer Köse ve üniversite yönetimimize verdikleri destek için teşekkür ediyorum. Sağlık il müdürlüğümüzün talebi ile gerçekleştirdiğimiz eğitim çok faydalı oldu. Son dönemde tüm ülkede yaşanan sağlık personeline yönelik saldırıların artması gerçekten üzücü bu konuda Aksaray il müdürlüğü olarak önleyici bir adım olması kayda değer. Tüm sağlık camiasına da katkılarından ötürü teşekkür ediyoruz” dedi. (Haber Bülteni)

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası