Eğitim

Şahin, ‘Onları unutmayacağız’

FİDANLAR HAYATINI KAYBEDEN ÖĞRENCİLER İÇİN TOPRAKLA BULUŞTURULDU Kahramanmaraş merkezli depremlerde hayatını kaybeden Aksaray Üniversitesi (ASÜ) mensubu ve mezunu 19 öğrenci için kampüste bir anma etkinliği düzenlendi. Etkinlik kapsamında dualar edildi..

Şahin, ‘Onları unutmayacağız’
banner

FİDANLAR HAYATINI KAYBEDEN ÖĞRENCİLER İÇİN TOPRAKLA BULUŞTURULDU

Kahramanmaraş merkezli depremlerde hayatını kaybeden Aksaray Üniversitesi (ASÜ) mensubu ve mezunu 19 öğrenci için kampüste bir anma etkinliği düzenlendi. Etkinlik kapsamında dualar edildi ve öğrencilerin anılarını yaşatmak adına fidan dikimi gerçekleştirildi.

Eğitim Fakültesi ile Fen Edebiyat Fakültesi arasındaki yürüyüş yolunda düzenlenen törende kısa bir açıklama yapan Rektör Prof. Dr. Yusuf Şahin, tüm ülkenin çok zor bir süreçten geçtiğini söyledi. Yaraların Devlet ve millet iş birliği ile sarılmaya çalışıldığını ve bölgede hayatın normalleşmesi adına büyük bir çaba gösterildiğini belirten Şahin, “Yaşanan depremlerde üniversitemiz mensubu ve mezunu 19 öğrencimizi kaybettik. Onları unutmayacağız. Mekânları cennet olsun. Depremlerde yitirdiğimiz tüm kardeşlerimiz için Allah’tan rahmet diliyoruz” dedi.

Kısa açıklamanın ardından İslami İlimler Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Sami Yıldız dua etti. Hemen sonrasında ise çeşitli türlerde 100 adet fidan toprakla buluşturuldu. (Haber Bülteni)

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası