banner
Gündem

Şahin’den iş insanı Güney’e teşekkür ziyareti

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, şehrin hayırsever iş insanı Tuncer Güney’i çalışma ofisinde ziyaret etti. Tuncer Güney’in -eğitim başta olmak üzere- farklı alanlarda Aksaray’a çok kıymetli katkılar..

Şahin’den iş insanı Güney’e teşekkür ziyareti
banner

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, şehrin hayırsever iş insanı Tuncer Güney’i çalışma ofisinde ziyaret etti.

Tuncer Güney’in -eğitim başta olmak üzere- farklı alanlarda Aksaray’a çok kıymetli katkılar sağladığını ve tüm bu katkıların toplumsal hayat içinde çok değerli bir noktada durduğunu söyleyen Rektör Şahin, “Sayın Tuncer Güney kısa süre önce Sabire Yazıcı Fen Edebiyat Fakültesi’nin dış cephe tadilatında da bizlere çok kıymetli desteklerde bulundu. Kendisine bir kere daha çok teşekkür ediyoruz” dedi. ASÜ’nün iç ve dış paydaşlarla birlikte büyüdüğünü, gerek fiziki bakımdan gerekse akademik bakımdan yükselişin bu katkılarla sağlandığını dile getiren Şahin, her katkının çok değerli olduğuna vurgu yaptı. Ziyarette Rektör Şahin’e Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Engin Deligöz, Genel Sekreter Bayram Ali Yavaş, Sabire Yazıcı Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yusuf Yakar ile Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanı Serpil Doğuş Gümüşsoy eşlik etti.

Ziyaret, Rektör Şahin’in hayırsever iş insanı Tuncer Güney’e “Teşekkür Plaketi” takdimiyle sürdü.  (Haber Bülteni)

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası