banner
Siyaset

‘Sahip olduğumuz bu kültürel birikimi en iyi şekilde korumalıyız’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray İl Başkanı Burhanettin Karataş, 21 Mart Nevruz Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı. Karataş açıklamasında; “Türk dünyası ve gönül coğrafyamızda “Diriliş” anlamına gelen ve baharın..

‘Sahip olduğumuz bu kültürel birikimi en iyi şekilde korumalıyız’
banner

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray İl Başkanı Burhanettin Karataş, 21 Mart Nevruz Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı. Karataş açıklamasında; “Türk dünyası ve gönül coğrafyamızda “Diriliş” anlamına gelen ve baharın gelişinin, toprağın uyanışının sembolü olan Nevruz, çok geniş bir coğrafyada aynı sevinç ve heyecanla yüzyıllardır kutlanmaktadır. Nevruz’un; mazlumun ve darda kalanın yanında olma, yardımlaşma ve dayanışma, birlik ve beraberlik gibi millet olarak iftihar ettiğimiz hasletlerimizin, gönüllerimizde yeniden tazelenmesine ve dirilişine vesile olmasını temenni ediyorum. Sevgi, saygı ve hoşgörünün hâkim olduğu yurdumuzda milletimiz, tarih boyunca birbirine sarsılmaz bağlarla kenetlenmiş, karşılaştığı sıkıntıları her şart ve ortamda aşmasını bilmiş, umut ve kederi birlikte paylaşmış, geleceğe güvenle bakmıştır. Bugün bizlere düşen görev de, sahip olduğumuz bu kültürel birikimi en iyi şekilde korumak ve yarınlara taşımaktır. Türk Milletinin kadim milli bayramlarından olan Nevruz Bayramı’nın tüm dünyanın barış ve huzuruna vesile olmasını diliyor, aziz milletimizin ve Aksaray’lı hemşehrilerimizin Nevruz Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutlar, saygı, sevgi ve selamlarımı sunuyorum” ifadelerine yer verdi.  (Haber Bülteni) 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası