Asayiş

Şehir merkezinde hatalı parka af yok

Aksaray İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı trafik ekipleri şehir merkezinde hatalı park ve trafik düzeninin bozan araç sürücülerini affetmiyor. Trafik ekipleri, yaya kaldırımlarını işgal eden ve hatalı park ederek trafik güvenliğini..

Şehir merkezinde hatalı parka af yok
banner

Aksaray İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı trafik ekipleri şehir merkezinde hatalı park ve trafik düzeninin bozan araç sürücülerini affetmiyor.

Trafik ekipleri, yaya kaldırımlarını işgal eden ve hatalı park ederek trafik güvenliğini tehlikeye düşüren araçlara yönelik denetimlerini aralıksız sürdürüyor. Denetimde kurallara uygun park edilmediği belirlenen 20 sürücüye 8 bin 740 lira idari para cezası uygulanarak, sürücülerden araçlarını uygun bir yere park etmeleri istendi.

Sürücüsüne ulaşılamayan 1 araç ise çekicilerle otoparka götürüldü. İl Emniyet Müdürlüğünce yaya ve araç trafiğini tehlikeye sokan, hatalı park nedeni ile trafik akışına mani durum oluşturan ve yaya kaldırımlarına park yapan araçlarla ilgili denetim ve çalışmaların devam edileceği bildirildi. Foto-Haber: Erkan ALTUNTAŞ

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası