banner
Gündem

Şehit aileleri ve gaziler iftar sofrasında buluştu

Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu ve eşi Canan Kumbuzoğlu, Valilik tarafından düzenlenen iftar programında, şehit ailelerimiz ile gazilerimiz ve aileleriyle bir araya geldi. İftar programına Milletvekilleri Cengiz Aydoğdu ve Ramazan..

Şehit aileleri ve gaziler iftar sofrasında buluştu
banner

Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu ve eşi Canan Kumbuzoğlu, Valilik tarafından düzenlenen iftar programında, şehit ailelerimiz ile gazilerimiz ve aileleriyle bir araya geldi. İftar programına Milletvekilleri Cengiz Aydoğdu ve Ramazan Kaşlı, vali yardımcıları, kamu kurum müdürleri, askeri erkan, şehit aileleri, gaziler ve aileleri katıldı.

Kumbuzoğlu, “Biz şehit ve gazilerimizle sürekli birlikteyiz. Şehrin valisi olarak sizlerle gurur duyuyoruz. Şehit ve gazilerimizin her türlü sorunlarında ve isteklerinde her zaman yanlarındayız. Valilik olarak şehit aileleri ve gazilerimiz bütün sorunlarıyla ilgilenilmesi için vali yardımcımız başkanlığında bir komisyon oluşturduk. Bu komisyona bir sıkıntınız olduğunda iletebilirsiniz. En başta ise ben sizin emrinizdeyiz. Biz kalben aynı duyguları ve acıları sizle beraber yaşıyoruz. Bizler çok büyük bir aileyiz” dedi.

ŞEHİDİN MİRASI DALGALANAN BAYRAKTIR

Cengiz Aydoğdu; “Toprağa verdiğimiz yiğitler sayesinde bu gün iftarımızı huzurla ettik. Milletlerin şehitleri olur. Şehidin mirası dalgalanan bayraktır, şehidin mirası bıraktıkları huzur ve sükûndur. Şehidin mirası minareden okunan ezandır. Ateş düştüğü yeri yakar. Bunu biliyoruz. Şunu da biliyoruz. Allaha binlerce şükür olsun. Bir birimiz için yaşayan bir milletiz. Bizler şehitlerimizle birlikte yaşarız. Hayırlı ramazanlar ve hayırlı bayramlar diliyorum” diye konuştu.

ÇANAKKALE’DE TÜRKÜN GÜCÜNÜ GÖSTERDİK

Ramazan Kaşlı, “Şehitlerimiz sayesinde huzur ve güvenle iftarımızı açtık. Allah onlardan gani gani razı olsun. 109 yıl önce Çanakkale’de Türkün gücünü bütün dünyaya gösteren onların evlatları ve torunları olmaktan gurur duyuyorum. Şehitlerimiz sayesinde bu bayrağın gölgesinde huzur ve güven içinde yaşamaya devam edeceğiz. Allah tutuğumuz oruçları ve yaptığımız duaları kabul etsin. Hayırlı ramazanlar ve hayırlı bayramlar diliyorum” diye konuştu. Foto-Haber: Erkan ALTUNTAŞ

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası