Gündem

Şehit babaları unutulmadı

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği, Aksaray Şubesi babalar günü münasebetiyle şehit babalarıyla bir araya geldi. ‘ALLAH YOLUNDA ÖLDÜRÜLENLERE ÖLÜ DEMEYİNİZ’ Şehit ailelerinin her zaman yanlarında ayrı..

Şehit babaları unutulmadı
banner

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği, Aksaray Şubesi babalar günü münasebetiyle şehit babalarıyla bir araya geldi.

‘ALLAH YOLUNDA ÖLDÜRÜLENLERE ÖLÜ DEMEYİNİZ’

Şehit ailelerinin her zaman yanlarında ayrı bir yeri olduğunu belirten Dernek Başkanı Dede Mehmet Akbulut, “Babalar günü münasebetiyle öncelikle şehitlik ziyaretimizi yaptık ve şehitlerimize dualar ettik. Cenabı Allah diyor ki, ‘Allah yolunda öldürülenlere ölü demeyiniz. Zira onlar Allah katında diridirler ama siz onları göremezsiniz.’ Şehitlerimizin ahiretteki mertebeleri peygamberlerimizin yanındadır. Dolayısıyla şehitlerimizin şefaatine Cenabı Allah ailelerini ve bizleri nail eylesin. Dernek olarak bütün şehit ailelerimiz bizim yanımızda birdir, değerlidir ve anlamlıdır. Hepsinin başımızın üzerinde yeri vardır. Zaman zaman temsil noktasında şehit ve gazi ailelerimizi ziyaret ediyoruz.  Babalar günü dolayısıyla bir şehit ailelerimizden birini ziyaret ettik. Ailelerimizin bu anlamda Cenabı Allah sabırlarını artırsın. Devlette, millette, vatandaşların her kesimi de bütün şehit ailelerimizin yanındadır. Bundan sonrada şehit ailelerimizin hayatta kalan evlatlarıyla sağlık içerisinde ömür sürmesini Cenabı Hak’tan diliyorum” şeklinde konuştu. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası