banner
Gündem

Şehit Gökhan Delen’in ailesine Şehadet belgesi takdim edildi

 Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu, 13 Ocak 2024 tarihinde Kuzey Irak Pençe-Kilit Harekâtı’nda şehit düşen Piyade Üsteğmen Gökhan Delen‘in ailesine evinde ziyaret ederek Şehadet Belgesi’ni takdim etti. Şehit Gökhan Delen’in..

Şehit Gökhan Delen’in ailesine Şehadet belgesi takdim edildi
banner

 Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu, 13 Ocak 2024 tarihinde Kuzey Irak Pençe-Kilit Harekâtı’nda şehit düşen Piyade Üsteğmen Gökhan Delen‘in ailesine evinde ziyaret ederek Şehadet Belgesi’ni takdim etti.

Şehit Gökhan Delen’in babası Bayram Delen, annesi Zeynep Delen, kardeşleri Okan ve Büşra Delen ile bir süre görüşen Vali Kumbuzoğlu bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet diledi.

Bu toprak uğruna canını feda eden aziz şehitlerin ve kahraman gazilerin sayesinde ay yıldızlı al bayrağın  gölgesinde huzurlu yaşandığını ifade eden Vali Mehmet Ali Kumbuzoğlu “Vatanın birliği ve bütünlüğü uğruna canını hiç düşünmeden feda eden aziz şehitlerimizin ailesi bizlere en değerli emanetidir. Devletimiz, milletimiz ve bizler her zaman yanındayız” dedi.

Jandarma Komutanı Albay Mehmet Ali Bayer, Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürü Nurettin Ulaş, İl Müftüsü Veysel Işıldar ve Aksaray Askerlik Şube Başkanı Üsteğmen Enver Alper Doğan’ında hazır bulunduğu 13 Ocak 2024 tarihinde Kuzey Irak Pençe-Kilit Harekâtı’nda şehit düşen Gökhan Delen’in ailesine evinde Şehadet Belgesi’ni takdim etti.

Şehitliğin onurunu yaşadıkları vurgulayan Delen ailesi ‘Vatan Sağolsun’ dedi. Şehidimiz Gökhan Delen’in annesi Zeynep Delen “Tanıdığımız tanımadığımız birçok insan evimize taziyeye geliyor. Allah herkesten razı olsun. Oğlumun odasını eşyaları ile müze haline getireceğim. İsmini yaşatacağım” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası