banner
Gündem

‘Şehitlerimizin emanetlerine her zaman sahip çıkacağız’

CANAN KUMBUZOĞLU, ŞEHİT AİLELERİNİ VALİ KONUTUNDA AĞIRLADI Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu’nun eşi Canan Kumbuzoğlu, şehit ailelerine yönelik özel bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Vali Konutu’nda gerçekleşen buluşmada şehitlerin aileleri..

‘Şehitlerimizin emanetlerine her zaman sahip çıkacağız’
banner

CANAN KUMBUZOĞLU, ŞEHİT AİLELERİNİ VALİ KONUTUNDA AĞIRLADI

Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu’nun eşi Canan Kumbuzoğlu, şehit ailelerine yönelik özel bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Vali Konutu’nda gerçekleşen buluşmada şehitlerin aileleri bir araya gelen Kumbuzoğlu tüm şehitlere Allah’tan rahmet diledi.

Özel buluşmada tüm şehitler için Kuran-ı Kerim tilaveti ardından dua edildi. Vali Mehmet Ali Kumbuzoğlu’nun eşi Canan Kumbuzoğlu bu tür etkinliklerle şehit ailelerine yönelik destek ve dayanışmayı sürdürmek istediklerini tüm şehit ailelerinin bu ülke için bayrak için canını veren şehitlerin emaneti olduğunu kaydetti.

Devletin ve milletin şehitlerin aziz hatıralarını yaşatılması ve onların emaneti ailelerine her zaman sahip çıkılması için ne gerekli ise yaptığını vurgulayan Kumbuzoğlu; “Allah tüm şehitlerimize rahmet eylesin. Al bayrağın gölgesinde özgürce yaşıyorsak bu tüm şehitlerimiz ve kahraman gazilerimiz sayesindedir. Bu bilinçle şehitlerimizin emaneti aileleri ile her zaman birlikte olmaya devam edeceğiz” dedi.

Etkinliğe katılan şehit aileleri, Vali Konutu’nda kendilerine gösterilen sıcak ilgiden ve misafirperverlikten dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası