banner
Gündem

‘Şehri imar ederken nesli ihmal etmiyoruz’

BELEDİYE BAŞKANI DR. EVREN DİNÇER YAPIMI DEVAM EDEN ÇOCUK AKTİVİTE MERKEZİNİ YERİNDE İNCELEDİ Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer kaba inşaatı tamamlanarak ince işçilik aşaması devam eden Çocuk Aktivite Merkezinde incelemelerde..

‘Şehri imar ederken nesli ihmal etmiyoruz’
banner

BELEDİYE BAŞKANI DR. EVREN DİNÇER YAPIMI DEVAM EDEN ÇOCUK AKTİVİTE MERKEZİNİ YERİNDE İNCELEDİ

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer kaba inşaatı tamamlanarak ince işçilik aşaması devam eden Çocuk Aktivite Merkezinde incelemelerde bulundu.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in 2023 yılı yatırım planına dahil ettiği Çocuk Aktivite Merkezi inşaat çalışmaları hızlı bir şekilde devam ediyor.

Göreve geldiği ilk günden beri alt ve üst yapıdaki büyük yatırımların yanında insan odaklı projelerle de sosyal dokuya katkı sağlayan eserler kazandırdıklarını söyleyen Başkan Dinçer, şehrin her tarafına kalıcı eserler kazandırmayı sürdürdüklerini söyledi.

Çocukların heyecanla beklediği, Pazar Pazarı yanında inşaatı devam eden Çocuk Aktivite Merkezi tamamlandığında çocukların gelişimine büyük katkı sağlıyor olacak. 2 bin metrekare alana sahip tesis içerisinde oyun alanları, kum havuzları, mescit, kafeterya, idari binası, bahçesinde oyun grupları ve satranç tahtaları bulunuyor.

‘ÇOCUK AKTİVİTE MERKEZİMİZİ  KISA SÜREDE HİZMETE AÇACAĞIZ’

Her yaş grubuna yönelik projeler hayata geçirdiklerini aktaran Başkan Dinçer, Çocuk Aktivite Merkezinde devam eden çalışmalar hakkında yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; ‘’Yaklaşan yerel seçimler öncesinde yoğun programların arasında Belediyemizin devam eden projelerini de takip etmeyi ihmal etmiyoruz. Yapımına geçtiğimiz yıl başladığımız Çocuk Aktivite Merkezimizi kısa süre içerisinde tamamlayarak hizmete açacağız. Bu yeni sosyal ve kültür tesis sayesinde çocuklarımızın boş zamanlarını verimli geçirebilecekleri yeni bir mekânı şehrimize kazandıracağız. Şehri inşa ederken nesli de ihmal etmeyeceğiz. Çocuklarımızın fiziksel ve bilişsel gelişimlerine katkı sunacak bu tesisimizde sevilerek kullanılacağına inanıyoruz. Yeni dönemde büyükşehirlerde olan tüm imkanların şehrimizde de olması için tüm imkanlarımızı seferber edeceğiz” dedi.

Çocuk Aktivite Merkezindeki tüm alanları inceleyen Başkan Dinçer yapımı gerçekleştiren ekiplerden de bilgiler aldı. Başkan Dinçer, çalışma yapan personellere kolaylıklar diledi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası