banner
Siyaset

‘Şehrimizde derneklerin varlığını çok önemsiyoruz’

CHP Belediye Başkan Adayı Pelinsu Yıldırım Demir, parti teşkilatından isimlerle birlikte Türk Kadınlar Konseyi Derneği ve Aksaray Girişimci İş Kadınları Derneğini ziyaret etti. Demir, ziyarette Aksaray Şube Başkanı Muazzez Dalkılıç..

‘Şehrimizde derneklerin varlığını çok önemsiyoruz’
banner

CHP Belediye Başkan Adayı Pelinsu Yıldırım Demir, parti teşkilatından isimlerle birlikte Türk Kadınlar Konseyi Derneği ve Aksaray Girişimci İş Kadınları Derneğini ziyaret etti.

Demir, ziyarette Aksaray Şube Başkanı Muazzez Dalkılıç Toprak ve Aksaray Girişimci İş Kadınları Derneği Başkanı Hatice Şahin Eroğlu ve dernek üyeleriyle bir araya geldi.

Şehirdeki derneklerin varlığını çok önemsediğini ifade eden Demir, “Sık sık dernek ve STK ziyaretlerinde bulunmaya özen gösteriyoruz. Sizlerin bizlerden beklentilerini öğrenmek, varsa tavsiyeleriniz ya da eleştirilerinizi öğrenmek istiyoruz. Her zaman söylüyorum bu şehri bu şehrin paydaşları ile yöneteceğiz. O yüzden derneklere kapımızı kapatmak değil, aksine onlarla sık sık istişare etmek gerekir. Bugün olduğu gibi 1 Nisan sabahı itibari ile de sık sık dernek yetkililerimiz ve üyelerimiz ile bir araya gelmeye devam edeceğiz” diyerek dernek yetkilileri ve üyeleri ile görüş alışverişinde bulundu.

Toprak, Eroğlu ve dernek üyeleri ise “Bizler siyaset üstü oluşumlarız. Seçilen başkan kim olursa olsun Aksaray için en iyisini yapsın, tüm kesimlerden insanların haklarını gözetsin istiyoruz. Bizlere yapmış olduğunuz ziyaret bu bağlamda bizler için çok değerli. Kadınlarımızın siyaset içinde de etkin görevlerde yer aldığını görmek bizleri mutlu ediyor. Ziyaretiniz ve bizlerle fikir alışverişinde bulunduğunuz için teşekkür ederiz” diyerek CHP heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.

‘1 NİSAN SABAHINDAN İTİBAREN HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK’

Belediye Başkan Adayı Pelinsu Yıldırım Demir ve beraberinde ki heyet dernek ziyaretleri sonrası şemsiyeli sokak esnafını ziyaret etti. Tek tek görüştüğü esnaflar, Pelinsu Yıldırım Demir’e ticaret yaptıkları bölgede yapılan kentsel dönüşüm konusunda ne düşündüğünü sordu. Belediye Başkan Adayı ise “Bizimde kentsel dönüşüm konusunda projelerimiz var, tabi ki kentsel dönüşüm şart. Yapılan tek yanlış bu kentsel dönüşüm esnafla istişare halinde yapılmalı. Esnafın iş kaybına da çözüm üretilmeli. Belediyelerin görevi şehrin alt yapısını, yolunu, suyunu kentsel dönüşümünü yağmak olduğu gibi, o şehrin içinde bulunduğu zorluklara da çözüm bulmaktır. 1 Nisan sabahından itibaren her şey çok güzel olacak” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası