Spor

‘Şehrimizin takımı için sporcu yetiştiriyoruz’

AKSARAY BELEDİYESPOR’UN ALTYAPI TAKIMLARI YARIYIL TATİLİNDE ANTRENMANLARINI YOĞUNLAŞTIRDI Şehrimizin ligdeki temsilcisi 68 Aksaray Belediyespor’un altyapı takımları yarıyıl tatilinde antrenmanlarına yoğunluk verdi. Çocuk ve genç merkezli birçok proje ve etkinlik düzenleyen..

‘Şehrimizin takımı için  sporcu yetiştiriyoruz’
banner

AKSARAY BELEDİYESPOR’UN ALTYAPI TAKIMLARI YARIYIL TATİLİNDE ANTRENMANLARINI YOĞUNLAŞTIRDI

Şehrimizin ligdeki temsilcisi 68 Aksaray Belediyespor’un altyapı takımları yarıyıl tatilinde antrenmanlarına yoğunluk verdi.

Çocuk ve genç merkezli birçok proje ve etkinlik düzenleyen Aksaray Belediyesi, sportif faaliyetler konusunda da çeşitli çalışmalara imza atıyor. Aksaray Belediyesi ekipleri, 200’den fazla altyapı takımı sporcularının yeteneklerini geliştirmek için sportif faaliyetler düzenliyor. Yıl boyunca devam eden altyapı takımlarının geliştirilmesine yönelik antrenmanlar yarıyıl tatilinde de davam ediyor.

Sporcuların eğitimlerine engel olmayacak şekilde planlanan sportif etkinlikler Aksaray Belediyesine bağlı Nakkaş ve Gençosman Spor Tesislerinde gerçekleştiriliyor. Çeşitli yaş gruplarına göre oluşturulan takımlardaki sporcular üst liglerde oynamanın hayali ile mücadele ediyor.

Şehrin takımının geleceği için sporcu yetiştirmenin son derece önemli olduğuna dikkat çeken Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer şu açıklamalarda bulundu: “Altyapıdan en güzel şekilde yetiştirdiğimiz çocuklarımızı ülke futboluna kazandıracağız. Belediyemizin tesislerinde yetişen çocuklarımız üst liglerde şehrimizi ve günü geldiğinde ülkemizi temsil edecek. Bu anlayışla genç sporcularımıza gereken her türlü desteği veriyoruz. Gençlerimizin bizim hayallerimizi ve kendi hayallerini gerçekleştirebileceğine inanıyoruz.” (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL