banner
Gündem

Serdar Baydar, AK Parti’den aday adaylığını açıkladı

Aksaray siyasetinin sevilen isimlerinden Serdar Baydar, AK Parti’den Aksaray Belediye Başkanı Aday adaylığını açıkladı. 2014-2019 yılları arasında Aksaray’da Belediye Başkan Yardımcılığı görevinde bulunan Serdar Baydar, 2019 yerel seçimlerinden sonra Aksaray..

Serdar Baydar, AK Parti’den aday adaylığını açıkladı
banner

Aksaray siyasetinin sevilen isimlerinden Serdar Baydar, AK Parti’den Aksaray Belediye Başkanı Aday adaylığını açıkladı.

2014-2019 yılları arasında Aksaray’da Belediye Başkan Yardımcılığı görevinde bulunan Serdar Baydar, 2019 yerel seçimlerinden sonra Aksaray Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Müdür Yardımcısı olarak atanmıştı. Serdar Baydar AK Parti İl Binasında Belediye Başkanı aday adaylığını açıkladı.

Baydar, “Filistin’de yaşanan insanlık dışı sivil halkı bombalamak suretiyle yapılan katliamları şiddetle kınıyor, şehitlerimize Allah’tan rahmet yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum. Değerli hemşerilerim, kıymetli dava arkadaşlarım, bilindiği gibi 31 Mart 2024 yılında yapılacak mahalli idareler seçimlerinin seçim sathına girmiş bulunmaktayız. Demokrasi şöleni olarak nitelendirdiğimiz bu seçimin öncelikle ülkemize, milletimize ve Aksaray’ımıza hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Şahsım olarak tüm belediyecilik tecrübelerimi gerek İstanbul Büyük Şehir Belediyesinde yapmış olduğum çalışmalarda edindiğim tecrübe, gerek Aksaray Belediyesinde belediye başkanı yardımcısı olarak çalıştığım dönemde edinmiş olduğum tecrübeleri bu kez belediye başkanı düzeyinde aktarmak arzusundayım. Bu konu hasebi ile Cumhurbaşkanımızın marka belediyeciliğinde yapmış olduğu öncülük ile bizde Ak Parti belediyeciliğinde bayrağı daha ileri taşımak için inşallah bu gün itibari ile adaylık müracaatımızı yapmış bulunuyoruz. Türkiye 100 yılını başlatan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi belediyecilik gönül işi, aşk işi, dertli insan işidir. Şayet bu kutlu vazife Cumhurbaşkanımızın takdiri hemşerilerimizin teveccühü ile tarafımıza verilir ise bizde gönülden aşk ile hareket ederek Aksaray’ımız için gönülden çalışacağız. ”dedi.

Aday adaylarımızla övünen bir partiyiz

AK Parti İl Başkanı Hamza Aktürk ise , “ Partimize müracaatını gerçekleştiren belediye başkanı aday adayımız Serdar Baydar ’a öncelikle hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum. Ak Parti ailesi olarak biz her zaman olduğu gibi yine bütün seçim çevrelerinde en çok aday adaylığı ile övünen teveccühün en çok olduğu parti olarak kıvanç duymaktayız. Bu aday adaylığı sürecinden sonra da seçim sürecinde de aynı aşkla aynı şevkle aday olan olmayan kim olursa seçimin sonuca ulaştığı ana kadar çalışmaya devam edeceğiz. Aksaray’ımıza ve şehrimize yararı olacak kim varsa biz arkasında olmaya devam edeceğiz.” diye konuştu. Foto-Haber: Erkan ALTUNTAŞ

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası