Gündem

Sevgi evlerinde her yer rengarenk çiçek açtı

AKSARAY ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİ GÖNÜLLERE DOKUNMAYA DEVAM EDİYOR Aksaray Üniversitesi, Resim -İş Eğitimi Anabilim Dalı Grafik Atölye Öğretim Elemanı Dr. Öğr. Üyesi Banu Davun ve öğrencileri Sevgi evlerinde..

Sevgi evlerinde her yer rengarenk çiçek açtı
banner

AKSARAY ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİ GÖNÜLLERE DOKUNMAYA DEVAM EDİYOR

Aksaray Üniversitesi, Resim -İş Eğitimi Anabilim Dalı Grafik Atölye Öğretim Elemanı Dr. Öğr. Üyesi Banu Davun ve öğrencileri Sevgi evlerinde kalan çocukların odasının duvarlarını renklendirdi.

‘DUVARLARIMIZA BAHAR GELDİ’

Aksaray Aile Sosyal Hizmetler İl Müdürü İsrafil Aktürk, çocukların hayal dünyalarını renklendirmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

“Bizim evlere bugün bahar geldi, her yer rengarenk çiçek açtı” diyen Aktürk, “Aksaray Üniversitesi Eğitim Fakültesi Resim İş Eğitimi Öğretim Üyesi Dr. Banu Davun ile öğrencileri Merve Baysal, Sude Melindizli, Gülsüm Bostan, Betül Karaca ve Gülten Uslu ili birlikte çocuk evleri sitemizin duvarlarını birbirinden güzel manzara resimleri ile boyayarak hem evlerimizi, hem çocuklarımızın hayal dünyalarını renklendirmenin mutluluğunu yaşadık. Emeklerinden dolayı saygıdeğer hocamıza ve öğrencilerine teşekkür ediyorum” dedi.

‘HEM EĞİTİCİ HEM EĞLENCELİ ÇİZİMLER YAPTIK’

Davun, öğrencilerinin büyük bir hevesle çocuklar için hem eğitici hem de eğlenceli çizimlere imza attıklarını belirtti. Davun, şöyle konuştu: “Sevgili öğrencilerim ders yoğunluğuna rağmen geldiler ve 0-6 yaş grubu çocukların hoşlanacağı şekilde sevimli hayvanları kullanarak harika iş çıkarttılar. Bu resimler sayesinde kurum öğretmenlerinin çocuklar için pedagojik olarak drama, hayvan hikâyelerinde ve eğitimlerinde kullanabileceklerini ümit ediyorum. Sevgi evleri personellerimiz bizlere çalışma yaptığımız iki gün boyunca yakın ilgi gösterdi. Şahsım ve öğrencilerim adına çok teşekkür ediyorum. Hem eğitici hem eğlenceli çizimler için sizlere de tüm emekleriniz ve özveriniz için çok teşekkür ederim.”  Foto-Haber: Şeyda COŞAR  

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası