Gündem

‘Sevinçler, mutluluklar paylaştıkça çoğalır’

belediye başkanı dr. evren dinçer, ramazan bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. mesajında bayram coşkusunun paylaşarak arttığını ifade eden başkan dinçer, bayramların dostluk, kardeşlik bağlarının güçlendirdiğine dikkat çekti. belediye başkanı dinçer,..

‘Sevinçler, mutluluklar paylaştıkça çoğalır’
banner

belediye başkanı dr. evren dinçer, ramazan bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. mesajında bayram coşkusunun paylaşarak arttığını ifade eden başkan dinçer, bayramların dostluk, kardeşlik bağlarının güçlendirdiğine dikkat çekti.

belediye başkanı dinçer, kutlama mesajında; “millet olarak hep birlikte güzel bir ramazan”ı daha dolu dolu yaşadık. birlik, beraberlik, sevgi, saygı ve kardeşlik duygularının yoğun olarak yaşandığı rahmet ve mağfiret ayı ramazan”da; bütün küslüklerin ortadan kaldırıldığı, kardeşlik bağlarının pekiştirildiği, yüreklerin bütünleşerek tazelendiği mübarek müstesna bir bayrama kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. bayramlar, bütün güzelliklerin birlikte yaşandığı, toplumun tüm kesimlerinin birbiriyle kaynaştığı paylaşma ve dayanışma günleridir. bu ramazan bayramı”nda da anne ve babamız, eşimiz, akrabalarımız olmak üzere tüm dostlarımızı ve komşularımızı ziyaret ederek bu mutluluğu paylaşacağız. herkese sevdikleriyle birlikte bu güzel günlerin hazzını yaşayarak sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmelerini dilerim. bu duygu ve düşüncelerle, aksaraylı hemşerilerim ve tüm İslâm âleminin ramazan bayramı”nı en içten duygularımla kutlarım” ifadelerini kullandı. (haber bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası